У Чернівцях на маршруті №34 почнуть працювати комунальні автобуси: коли

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Автобуси Mercedes-Benz у Чернівцях. Такі машини працюватимуть на маршруті №34. Facebook / Роман Клічук

У Чернівцях тролейбусне управління планує почати працювати на автобусному маршруті №34 за тимчасовим договором з 9 січня. Там курсуватимуть чотири комунальні автобуси Mercedes-Benz, а також продовжить роботу приватний перевізник, з яким суд раніше заборонив розривати договір.

Про це у коментарі Суспільному повідомив виконувач обов'язків керівника ЧТУ Петро Лисак.

За його словами, не могли почати роботу на маршруті раніше, оскільки не вистачало водіїв автобусів. Наразі взяли на роботу нових працівників, також у підприємства є достатньо автобусів для цього маршруту.

Раніше підприємство подало пропозицію про переведення цього маршруту на тролейбусний, оскільки на більшій його частині є контактна мережа для тролейбусів. Наразі цю пропозицію розглядає департамент транспорту міськради. Опісля це має розглянути виконком.

Автобусний маршрут №34 курсує від мікрорайону Гравітон до гіпермаркету "Ашан" на вулиці Хотинській.

Що відомо

  • У Чернівцях департамент транспорту міськради в односторонньому порядку розірвав угоду з перевізником "Денисівка-1" на автобусному маршруті №5 через недотримання графіків руху. Також планували розірвати договір з цим підприємством на маршрут №34. Втім перевізник оскаржив це рішення в суді, який заборонив розривати договори на обслуговування маршрутів №5 і 34 на період розгляду справи.
  • Водночас суд не заборонив міськраді укладати додаткові тимчасові договори з іншими перевізниками, повідомляв заступник міського голови Ігор Крохмаль. Через це на маршруті №5 поки курсують як комунальні, так і приватні автобуси.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області