Увечері 15 березня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, група чоловіків у Чернівцях порушила громадський порядок. Наразі одному з фігурантів дізнавачі поліції повідомили про підозру у вчиненні хуліганства.
До поліції надійшло повідомлення про те, що невідомі особи в обласному центрі на одній із пішохідних вулиць обласного центру порушують спокій громадян.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, реагуючи на звернення, на місце події прибув екіпаж Управління патрульної поліції та слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції. Правоохоронці здійснили низку поліцейських заходів і встановили учасників інциденту.
Крім цього, поліцейські з’ясували, що 30-річний житель столиці, з явної неповаги до суспільства, грубо порушив громадський порядок, а саме кулаком розбив скло службового автомобіля працівників поліції.
поліцейські встановили осіб, причетних до протиправних дій у центрі чернівців
Наразі дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури повідомили про підозру киянину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. За вчинене фігуранту загрожує до п’яти років обмеження волі.
Досудове розслідування триває.