У Чернівцях не підвищуватимуть тариф на воду — НКРЕКП скасувала постанову

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото ілюстративне. Джерело: unsplash

У Чернівцях з 1 січня не будуть підвищувати тариф на водопостачання та водовідведення. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала раніше ухвалену постанову про підвищення.

Таке рішення ухвалили під час засідання комісії 30 грудня.

Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський заявив, що попереднє рішення про підвищення тарифів у регіонах України було ухвалене через різне розуміння його змісту членами комісії. Також він сказав, що запропоноване рішення суттєво відрізняється від проєкту, який був оприлюднений на сайті НКРЕКП.

Відтак НКРЕКП відправила на доопрацювання проєкти рішень щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Наразі тариф у Чернівцях становить 27,91 гривні за куб. Його могли підвищити на 36 копійок. Для Чернівціводоканалу такий тариф був би збитковим, тому частину збитків планували покривати з міського бюджету.

Раніше гендиректор Чернівціводоканалу Андрій Колесник говорив, що під час розгляду тарифу врахували лише збільшення вартості електроенергії й амортизацію. Водночас не були враховані зростання цін на реагенти, паливо-мастильні матеріали, зростання мінімальної зарплати.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області