У Чернівцях невідомі пошкодили лавки та смітники у парку Шевченка

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Пошкоджена лавка у парку Шевченка. Фото надав Артур Боштан

У Чернівцях у парку Шевченка невідомі пошкодили лавки та смітники. Це сталося в ніч на 13 жовтня.

Про це Суспільному повідомив директор центру культури і дозвілля імені Тараса Шевченка Артур Боштан.

За його словами, в парку пошкодили три лавки та п'ять смітників — їх розбили та перевернули. Зараз в парку чекають на приїзд охорони та планують звертатися до поліції.

Пошкоджена лавка в парку. Фото надав Артур Боштан

Розбитий смітник у парку Шевченка. Фото надав Артур Боштан

Смітник, який пошкодили в парку вночі 13 серпня. Фото надав Артур Боштан

Відповідальність за вандалізм

Такі пошкодження розцінюються як дрібне хуліганство, говорить юрист Андрій Саченко. Згідно зі статтею 173 передбачений штраф від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів, виправні роботи до 60 годин, або адміністративний арешт до 15 діб. Пошкодження майна у великих розмірах — зі збитком від 378 500 гривень та особливо великих розмірах — від 908 400 гривень — передбачають кримінальну відповідальність, говорить Саченко.

Читати ще

Читати ще

Пошкоджені огорожа собору, лавиці та портрет загиблого бійця: скільки випадків вандалізму було у Чернівцях цьогоріч

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області