У Чернівцях одну з вулиць хочуть перейменувати на честь загиблого Героя Валерія Красняна

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Чернівцях одну з вулиць хочуть перейменувати на честь загиблого військового Валерія Красняна.

Про це йдеться у проекті рішення Чернівецької міської ради, який зареєстрував депутат Олексій Каспрук, пише МБ. Водночас, на сайті петицій Чернівецької міської ради з’явилося голосування за переменування вулиці Білоруської обласного центру на вулицю імені буковинського Героя Валерія Красняна.

Депутатам Чернівецької міської ради також пропонують спрямування клопотання до Президента України про присвоєння звання Герой України.

“Підтримати звернення Глибоцької селищної ради до Чернівецької обласної військової адміністрації щодо спрямування клопотання до Президента України про присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” Красняну Валерію Івановичу за виняткову особисту мужність і героїзм, самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі (посмертно)”, – йдеться у проекті рішення.

Міській топонімічній комісії пропонують надати рекомендації щодо проведення громадського обговорення з перейменування однієї з вулиць міста Чернівці на честь Валерія Красняна.

Раніше депутати Глибоцької громади звернулися до Президента з проханням надати звання Героя України Валерію Красняну.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області