У Чернівцях поблизу вулиці Небесної Сотні, ймовірно, отруюють собак: поліція перевіряє інформацію

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Скріншот допису з Facebook-сторінки Спільнота Собачників, Кошатників Чернівців. facebook/Спільнота Собачників, Кошатників Чернівців

Раніше Суспільне розповідало про ймовірне отруєння собак у Чернівцях на вулиці Капеланській у листопаді 2025 року. Місцеві жителі казали, що на камерах відеоспостереження видно, як людина годує собак, після чого у них починаються судоми. Тоді поліція відкрила кримінальне провадження. Станом на 16 березня досі триває досудове розслідування — підозру нікому не оголошували.

Читати ще

Читати ще

У Чернівцях розслідують ймовірне отруєння двох собак: що кажуть волонтери та поліція

Як розпізнати отруєння собаки та що робити

За словами зоозахисниці Анни Климчук, першими симптомами отруєння у собак є:

  • апатія,
  • блювота,
  • судоми.

При таких симптомах варто одразу звернутися до ветеринара та самостійно якнайшвидше вколоти вітамін В6 внутрішньом'язово в кількості один мілілітр на кілограм ваги.

За отруєння собаки — кримінальна відповідальність

Адвокатка Олена Куцак розповідає, що санкція статті передбачає ув'язнення від 2 до 8 років.

"Заявником може бути будь-яка людина, на очах якої відбувається жорстоке поводження з тваринами. Йдеться про те, що якщо хтось когось пнув – це також жорстоке поводження з тваринами. Якщо хтось не годує своїх навіть домашніх тварин — це також жорстоке поводження з тваринами. В кожному випадку викликайте 102 та обовʼязково подавайте заяву про порушення кримінальної справи", — говорить адвокатка Олена Куцак.

Читати ще

Читати ще

Жорстоке поводження з тваринами: чи виносять суди на Буковині реальні терміни та що можна змінити

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області