У Чернівцях понад 50 мешканців будинку без тепла: власниця приміщення пояснила, чому не дає доступ до труб

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото ілюстративне. Суспільне Чернівці

У Чернівцях на вулиці Миколайчука, 9 без теплопостачання залишилось понад 50 мешканців. Власниця приміщення готова надати доступ до труб, якщо міське комунальне підприємство "Містосервіс" знайде підрядника, що зробить отвори в підлозі та стінах, щоб відкрити мережі.

Про це Суспільному сказала власниця приміщення Оксана Зубжицька.

За її словами, оглянути приміщення комунальників впустила одразу. Надалі консультувалась з фахівцями та переймається, що якщо такі роботи зробити неякісно, це може пошкодити будинок.

"Треба робити отвори в перекриттях. Це складні роботи, можуть зруйнуватися несучі стіни",— говорить власниця приміщення.

Зубжицька каже, як тільки буде підписаний договір, одразу надасть доступ до труб.

"Мені потрібна гарантія, що люди зроблять це професійно. Наразі мешканці без тепла, а можуть залишитись без будинку. Я не можу сама надати доступ", — говорить Зубжицька.

Керівник міського комунального підприємства "Містосервіс" Роман Никифорук, що обслуговує цей будинок, повідомив Суспільному, що надати доступ до мереж — це зобов’язання власника приміщення. Як саме це зробити, він вирішує самостійно.

Раніше Суспільне у відео розповідало, що майже два тижні мешканці багатоквартирного будинку залишаються без тепла, бо потрібно замінити трубу, яка розташована в комерційному приміщенні:

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області