У Чернівцях припинили видачу продуктових наборів для переселенців

За інформацією: Суспільне Чернівці.

фото: Чернівецька обласна державна адміністрація

У Чернівцях припинили видачу продуктових наборів для переселенців, окрім пільгових категорій. Це пов'язано з відсутністю фінансування. Також зменшилось надходження гуманітарної допомоги.

Про це Суспільному сказала директорка департаменту соціальної політики Наталія Фрунзе.

За її словами, видачу пакетів зможуть продовжити, якщо знайдуть донорів. Наразі працюють з міжнародними організаціями. Також планують відкрити центр допомоги врятованим.

У Чернівцях за понад п'ять місяців вимушеним переселенцям видали майже 32 тисячі продуктових наборів. Пакунки отримали понад 37 тисяч сімей. Перш ніж отримати набір, вони мали реєструватись.

У продуктові набори входили макарони, борошно кукурудзяне та пшеничне, вівсяні пластівці, олія, цукор, манна крупа, чай, печиво, рис, пшенична крупа, зубна паста, мило й шампунь.

Сім'я до трьох людей могли отримати один пакунок, де більше — два пакети.

Що відомо

  • Гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни видавалась з 1 квітня до жовтня. Один пакет міськрада купувала за 250 гривень, пакет з гігієною — за 100 гривень.
  • У кінці березня міськрада виділила 2 мільйони гривень на продуктові пакети. Згодом на початку травня виділили ще один мільйон гривень.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області