У Чернівцях продовжили терміни ремонтів вулиць і тротуарів: що відомо

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях продовжили терміни виконання ремонтів вулиць Рівненської, Кармелюка та Полєтаєва, п'яти ділянок вулиць в Садгорі, а також тротуарів на майже десяти вулицях. З підрядниками уклали додаткові договори.

Про це йдеться у тендерах на сайті Prozorro.

Капітальний ремонт ділянкивід Сторожинецької до пологового будинку №2 вулиці Рівненської продовжили до 19 лютого 2023 року. Там мають розширити дорожнє покриття, укласти асфальтобетон, облаштувати тротуари, укласти водопровідні та каналізаційні мережі, прокласти електричні мережі та влаштувати зовнішнє освітлення.

Капітальний ремонт вулиці Кармелюка на двох ділянкахвід вулиці Буковинської до вулиці Руданського та від залізничного переїзду до вулиці Винниченка продовжили втретє Спочатку продовжили термін виконання робіт з попереднім підрядником. Пізніше у серпні цього року виконання робіт продовжили до 20 листопада. Тепер — до кінця року.— підрядник ПП "УКРНАМ" має завершити роботи до 31 грудня 2022 року.

Терміни виконання робіт на ділянцівід будинку №7 до 17 вулиці Полєтаєва продовжили до 7 грудня. Також департамент уклав нову угоду на виконання додаткових робіт, які мають завершити до 21 грудня. В обох угодах підрядником є компанія "Техно-Буд Сервіс" з села Чагор. Згідно із договором, там мають замінити верхній шар асфальту, а також замінити плитку і бордюри на тротуарах.

Також продовжили терміни капітального ремонту тротуарів на вулицях Котляревського, Міцкевича, Главки, Гакмана, Шиллера і Театральній площі. Роботи мають завершити до 31 грудня — з підрядниками уклали додаткові договори.

Продовжили терміни поточного ремонту ділянок вулиць Александрі, Перемоги, Мізунського, Скрябіна, а також перехрестя Мудрого – Перемоги – Скрябіна. Підрядник ТОВ "Будторгінвест" має завершити ремонт до 21 грудня.

Суспільне звернулось до міського департаменту інфраструктури за коментарем, аби дізнатись, чому терміни виконання робіт продовжили та які роботи мають завершити.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області