У Чернівцях розірвали угоду з перевізником на автобусному маршруті №5. Підприємець оскаржує рішення в суді

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Автобус тролейбусного управління на маршруті №5. Facebook / Ігор Крохмаль

У Чернівцях департамент транспорту міськради розірвав угоду з перевізником "Денисівка-1" на автобусному маршруті №5 через недотримання графіків руху. Також планують розірвати угоду на маршруті №34.

Про це повідомив заступник міського голови Ігор Крохмаль на сторінці у Facebook.

"Позачергові перевірки на маршрутах №34 та №5 показали, що тепер вже колишній перевізник не забезпечував достатню кількість автобусів на лінії", — повідомив Крохмаль.

У коментарі Суспільному перевізник Віталій Дзюбак повідомив, що оскаржує розірвання договору в суді, а "Денисівка-1" на період судового розгляду продовжує обслуговувати автобусні маршрути №5 та №34.

"Нам надіслали лист про розірвання договору, ми це оскаржуємо в суді. Суд на період оскарження заборонив міськраді розривати договори. Ми продовжуємо обслуговувати ці маршрути на підставі укладених з нами договорів", — повідомив Дзюбак.

Копія рішення суду. Скан надав Віталій Дзюбак

Міськрада оскаржила рішення суду про заборону розривати договір з перевізником "Денисівка-1", повідомив у коментарі Суспільному заступник міського голови Ігор Крохмаль. Наразі уклали тимчасову угоду з тролейбусним управлінням на обслуговування маршруту №5 — там курсують як комунальні, так і приватні автобуси.

"Рішення суду не дозволяє розірвати договір з перевізником, але не забороняє укласти нову тимчасову угоду з іншим підприємством", — повідомив Крохмаль.

За словами Крохмаля, ЧТУ з наступного тижня почне обслуговувати автобусний маршрут №34 — наразі там працює перевізник "Денисівка-1". Щодо цього маршруту суд також заборонив розривати договір.

Що відомо

  • Раніше у Чернівцях розірвали угоду з перевізником "Денисівка-1" на автобусному маршруті №13 — тепер його обслуговує компанія "Чернівці-2004".
  • З січня по 5 жовтня 2022 року у Чернівцях провели 140 перевірок перевізників на дотримання договірних умов. Під час них склали 59 штрафів на загальну суму 43 тисячі гривень.
  • Тролейбусне управління обслуговує шість автобусних маршрутів в Чернівцях – №1-А, 7, 8, 9, 15, 29.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області