У Чернівцях судитимуть підприємця за продаж нелегальних вейпів на Калинівському ринку

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області завершили досудове розслідування щодо одного з фігурантів справи про незаконну торгівлю підакцизними товарами у Чернівцях.

Обвинувальний акт уже скеровано до суду, повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

За даними слідства, підприємець без необхідної ліцензії закуповував, зберігав та продавав тютюн для кальянів, електронні сигарети та рідини до них. Реалізація продукції здійснювалася через торговельні приміщення на території Калинівського ринку.

Під час проведення обшуків детективи вилучили понад 500 флаконів рідин для електронних сигарет, більше ніж пів тисячі упаковок тютюну для кальянів, електронні сигарети та інші підакцизні товари без марок акцизного податку.

Експертиза встановила, що вилучена продукція не відповідала вимогам та стандартам, які діють на території України.

Наразі чоловіку інкримінують незаконне придбання з метою збуту, зберігання та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

У БЕБ нагадали, що це провадження є одним із перших у межах масштабного розслідування щодо нелегальної торгівлі вейпами та рідинами для електронних сигарет у Чернівцях. Раніше правоохоронці провели серію обшуків у торговельних точках міста, де реалізовували нелегальну продукцію. Загальна вартість вилучених тоді товарів перевищила 2,3 млн гривень.

Процесуальне керівництво у справі здійснювали прокурори Чернівецької обласної прокуратури.

Водночас відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області