У Чернівцях тролейбусне управління виграло конкурс і п’ять років обслуговуватиме у місті низку маршрутів

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Чернівцях тролейбусне управління виграло конкурс на постійне обслуговування маршрутів №1А, 7, 9 та 29. Рішення має затвердити виконком, після цього з комунальним підприємством укладуть договір на п’ять років. Нині ЧТУ працює на цих маршрутах за тимчасовими угодами.

Про це йдеться в проєкті рішення виконкому, оприлюдненому на сайті міськради, пише Суспільне.

Тролейбусне управління було єдиним учасником конкурсу і подало для участі 19 низькопідлогових автобусів. Пропозицію на один маршрут подавала фірма “Денисівка-1”, втім пізніше відмовилася від участі.

За умовами договору, на маршруті №1А щодня працюватимуть чотири автобуси. На маршруті №7 — один. У будні на маршруті №9 курсуватимуть сім автобусів, у вихідні — шість. На маршруті №29 працюватимуть три автобуси у будні та два у вихідні.

Всього на конкурс виставили сім автобусних маршрутів. На трьох з них — №24, 36 і 37 — переможців не визначили, оскільки на маршрути не надійшло жодної пропозиції. Конкурс оголосили в листопаді торік. Заявки від учасників приймали до 4 січня.

Також у березні має відбутися конкурс на ще дев’ять автобусних маршрутів, повідомляла в.о. директора департаменту транспорту Людмила Свирида на сесії міськради 26 січня. Йдеться про маршрути №6, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 23 і 35.

Автобуси на маршруті №1А курсують від заводу “Кварц” до торгового центру Metro. На маршруті №7 — від вулиці Кочубея до мікрорайону Нові Ленківці. Автобуси за маршрутом №9 курсують від мікрорайону “Гравітон” до Соборної площі. На маршруті №29 — від автовокзалу до вулиці Луковецької в мікрорайоні Роша.

Автобуси тролейбусного управління працюють на маршрутах №1А, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 29 і 34. Наразі комунальне підприємство щодня випускає приблизно 25 автобусів. Всього в ЧТУ є 39 автобусів, розповідав під час звіту керівник підприємства Петро Лисак.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області