У Чернівцях видали десять тисяч транспортних карток для учнів, ще 17 тисяч планують передати цього тижня

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Чернівцях видали десять тисяч транспортних карток для учнів, ще 17 тисяч планують передати цього тижня. Також очікують надходження перших пільгових карток, які видаватимуть пенсіонерам. Очікується, що електронний квиток повноцінно запрацює з 1 січня.

Про це у коментарі Суспільному повідомив виконувач обов’язків начальника тролейбусного управління Петро Лисак.

За його словами, на підприємство мають надійти п’ять тисяч пільгових карток, які почнуть видавати з 12 грудня. Збір даних для отримання таких проїзних ще триває і відбуватиметься на постійно.

“Перший пік подачі заявок на отримання карток вже минув. І зараз щодня подає документи невелика кількість людей. Наразі тролейбусне управління отримало майже 19 тисяч заявок на отримання карток”, — повідомив Лисак.

За словами Лисака, картки виготовляє підприємство з Києва, через відключення електрики й проблеми зі зв’язком терміни видачі карток можуть затягнутися. Якщо всі картки отримають впродовж грудня, з нового року пенсіонери та учні повинні будуть прикладати картки до валідаторів під час поїздки в тролейбусах і комунальних автобусах. Таким чином міська рада зможе вести облік пільговиків.

Також тролейбусне управління очікує на отримання звичайних карток, які продаватимуться в магазинах та інших точках продажу. Для цього підприємство уклало договір на закупівлю терміналів для поповнення карток. Також поповнити картку можна буде в терміналах самообслуговування.

Що відомо

  • У жовтні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю 120 тисяч транспортних карток для оплати за проїзд в тролейбусах та комунальних автобусах.
  • Загалом до кінця року тролейбусне управління також має отримати 30 тисяч — персоналізованих для пенсіонерів і 60 тисяч звичайних неперсоналізованих карток, йдеться у договорі на сайті Prozorro.
  • 21 листопада управління освіти міськради отримало перші три тисячі учнівських карток, які передали школам Чернівців. Кожна картка має індивідуальний номер та закріплена за конкретним учнем.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області