У Чернівцях учням видадуть транспортні картки: для чого потрібні

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Транспортні картки для учнів. Facebook / Ігор Крохмаль

У Чернівцях почнуть видачу учнівських транспортних карток для оплати проїзду в тролейбусах та комунальних автобусах. Наразі міське управління освіти отримало три тисячі карток для учнів, до кінця тижня очікують отримати ще сім тисяч.

Про це у коментарі Суспільному повідомила очільниця управління освіти міськради Ірина Ткачук.

За її словами, першу партію карток планують розподілити між школами впродовж двох днів. Там їх роздаватимуть учням.

"Усі учні отримають свій проїзний (транспортну картку, ред.) та зможуть безкоштовно користуватися комунальним транспортом з 1 грудня", — повідомила Ткачук.

Загалом до кінця року тролейбусне управління має отримати 30 тисяч карток для учнів шкіл.

Кожна картка має індивідуальний номер та буде закріплена за конкретним учнем. Діти повинні будуть прикладати картки до валідаторів при вході в тролейбус. Так міська рада зможе проводити облік пасажиропотоку, щоб потім відшкодовувати гроші за перевезення пільговиків з міського бюджету, повідомив заступник міського голови Ігор Крохмаль на сторінці у Facebook.

Що відомо

  • У жовтні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю 120 тисяч транспортних карток для оплати за проїзд в тролейбусах та комунальних автобусах.
  • Загалом до кінця року тролейбусне управління також має отримати 30 тисяч — персоналізованих для пенсіонерів і 60 тисяч звичайних неперсоналізованих карток, йдеться у договорі на сайті Prozorro.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області