У Чернівецькій області не діятиме графік погодинних відключень — як подаватимуть електроенергію 24 листопада

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Світлина ілюстративна. Фото: Unsplash

У Чернівецькій області 24 листопада продовжують діяти екстрені та аварійні відключення. Графіки погодинних відключень наразі не діють.

Про це повідомили на сторінці Чернівціобленерго Facebook.

Чернівецька область несе навантаження 90 МВт, це 30% від потреби області. Тому частина абонентів області будуть відключені.

"Після терористичних обстрілів ситуація в енергосистемі країни зберігається нестабільною. Тому Укренерго вимушені тимчасово застосовувати по всій країні відключення без графіків та попереджень", — йдеться на сторінці.

В усіх областях України теж запровадили екстрені відключення електроенергії.

Що відомо

  • 23 листопада Росія знову здійснила масований ракетний удар по території України. Ударів зазнали житлові будинки та ТЕЦ, ТЕС і електропідстанції у Києві, Київській, Вінницькій, Львівській та Запорізькій областях. У Києві та області внаслідок обстрілів є загиблі та поранені. По всій Україні запроваджують аварійні відключення світла.Через ракетний удар РФ по Україні світло вимкнулось у Молдові.
  • Офіс президента оприлюднив карту з пунктами, де можна буде зарядити телефон та зігрітися у випадку повного відключення світла. У Чернівецькій області це, зокрема, будівлі обласної військової адміністрації та державної служби з надзвичайних ситуацій.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області