У Чернівецькій області не застосовують екстренні відключення — діють погодинні графіки

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото: Антон Романюк / Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області не застосовують графіки погодинних відключень — діють погодинні графіки стабілізаційних відключень. Водночас ліміт споживання для області може змінитися, коли проаналізують стан енергосистеми.

Про це повідомили в Telegram-каналі Чернівціобленерго.

За графіком погодинних відключень, 16 грудня в області у споживачів не буде електроенергії по 15 годин.

Джерело: oblenergo.cv.ua

Заступник керівника ОП Тимошенко повідомляв, що через влучання в енергооб’єкти в декількох областях 16 грудня по всій Україні запроваджують екстрені аварійні відключення світла.

Що відомо

  • Уранці 16 грудня по всій Україні оголошували повітряну тривогу через масовану ракетну атаку. Харківщина, Полтавщина та Кіровоградщина повністю знеструмлені. У Кривому Розі на Дніпропетровщині російська ракета влучила у житловий будинок, наразі відомо про вісьмох травмованих людей.
  • Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію: унаслідок сьогоднішніх російських обстрілів відбулася втрата понад 50% споживання об'єднаної енергетичної системи.
  • У Чернівецькій області змінили графіки вимкнення світла — кількість груп збільшили до 18-ти. Чернівці виокремили як окремий блок, де є шість груп (від 13 до 18 групи).
  • В області працюють Пункти Незламності, де можна зігрітися, зарядити телефон, скористатися інтернетом та випити чаю: адреси.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області