У Чернівецькій області попрощалися з чотирма військовими, які загинули на війні

26 травня у Чернівецькій області прощаються з чотирма військовими – Віктором Востровим, Олександром Доничем, Віталієм Барановським та Іваном Мачушаком, які загинули у боях проти російської армії.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласної адміністрації, пише Суспільне.

Рядовий Віктор Востров служив у військовій частині А7187. Він загинув 18 травня на Луганщині, повідомляють на Facebook-сторінці Неполоковецької громади. Чоловіку було 54 роки. Його поховали пополудню в селі П’ядиківці.

Солдат Олександр Донич був гранатометником 10-ої гірсько-штурмової бригади, служив у військовій частині А4267. Він загинув на Донеччині. Донич був учасником миротворчих місій в Іраку та Косово. До лав ЗСУ долучився торік навесні, повідомляють на Facebook-сторінці Глибоцької громади. З військовим попрощалися в селищі Глибока.

Загиблі військові Віктор Востров та Олександр Донич. Джерело: Чернівецька ОВА

Віталій Барановський, солдат військової частини А4436, загинув 19 травня внаслідок обстрілу на Донеччині. Чоловіку було 48 років, повідомляє на своїй Facebook-сторінці голова Сторожинецької громади Ігор Матейчук. З військовим попрощалися вранці в селі Стара Жадова.

Солдат Іван Мачушак, воїн військової частини А3029, загинув 13 лютого внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Ставчанської сільради. Чоловік брав участь в АТО й у першій дні повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ. Йому було 44 роки. Військового поховали у Ставчанах.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області