У Чернівецькій області прощаються з шістьма військовими, які загинули на війні

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Загиблі військові Микола Попеску, Віктор Мандзюк та Андрій Березовський. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

30 березня у Чернівецькій області прощаються з шістьма військовими, які загинули у боях проти російської армії, – Віталієм Бойчуком, Миколою Попеску, Андрієм Березовським, Дмитром Чернеєм, Сергієм Войною та Віктором Мандзюком.

Про це повідомили на Facebook-сторінці військової адміністрації.

З молодшим сержантом Миколою Попеску, воїном військової частини А7184, та Андрієм Березовським, який служив у військовій частині А4436, попрощаються о 12:00 на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Дмитро Черней був солдатом військової частини А4267. Він загинув 28 березня поблизу Бахмуту, повідомляють на Facebook-сторінці Магальської громади. Йому було 46 років. До повномасштабного вторгнення працював на підприємстві "Чернівціводоканал". Військового поховають о 10:00 в Магалі.

Загиблі військові Дмитро Черней, Сергій Война та Віталій Бойчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Майстр-сержант Віталій Бойчук був воїном військової частини А0998. Він загинув 23 березня внаслідок обстрілу в районі Бахмута Донеччині, повідомляють на сайті Селятинської громади. З ним попрощаються о 10:00 в Селятині.

Солдат Сергій Война служив за контрактом у гірсько-штурмовому відділенні військової частини А3029. Він загинув 26 березня під час штурмового наступу російських військових в Бахмутському районі. У квітні йому мало виповнитися 39 років, повідомляють на Facebook-сторінці Сокирянської громади. В чоловіка залишилося троє дітей. Військового поховають о 10:00 в Сербичанах.

З солдатом Віктором Мандзюком попрощалися о 9:00 в селі Грушівці на Кельменеччині. Він служив у військовій частині А4436.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області