У General Motors повідомили, чим небезпечний переповнений паливний бак у машині

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Коли справа доходить до заправки машини, водії діляться на дві категорії: одні заправляють бак за мінімумом, вважаючи, що економлять гроші, а інші повністю, думаючи, що економлять час. Але в обох випадках це може спричинити позапланове відвідування СТО, повідомляє General Motors.

Любителі їздити на мінімальній позначці пального до останнього повинні знати, що нестача палива може призвести до перегріву насоса. Але General Motors випустили попередження для тих автомобілістів, які заправляють бак до країв, пише видання UAMotors.

Так, у паливній системі є функція автоматичного відключення, що перекриває подачу палива під час заповнення бака. Але цю систему можна обдурити, знову ввімкнувши подачу палива після того, як клацнув заправний пістолет. В результаті машина зможе проїхати на кілька кілометрів більше.

У компанії попереджають, що переповнення бака після трьох клацань заправного пістолета може призвести до того, що пальне потрапить у паропроводи системи уловлювання парів палива, чим заблокують лінію рециркуляції. Це спричинить дефект із показаннями датчика тиску в паливному баку. Після чого машині може знадобитися очищення паливної системи.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області