У Хотині за підтримку уряду Канади та Фонду ООН UNFPA Ukraine відкрили притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Хотині відкрили капітально відремонтований притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА, На відкриття завітав Руслан Запаранюк разом з Надзвичайним і Повноважним послом Канади Ларисою Ґаладзою та очільницею Міністерства соціальної політики України Оксаною Жолнович.

Проєкт реалізували завдяки Міністерству соціальної політики України, Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за фінансової підтримки Уряду Канади, спільно із Хотинською міською радою та Центром надання соціальних послуг Хотинської міської ради.

«Цей притулок допоможе жінкам почувати себе більш захищеними», – зазначив Руслан Запаранюк.

У закладі надаватимуть комплексну допомогу (психологічну, соціально-медичну, юридичну, побутову, інформаційну та інші послуги) на основі оцінки їхніх потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.

Прихисток розрахований на 12 дорослих осіб, які зможуть тут перебувати разом з дітьми. Термін перебування – від 1 до 3 місяців з можливістю подальшого продовження (максимум до пів року).

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області