У Ладижині на Вінниччині майже 18 тисяч жителів залишилися без тепла: місцева ТЕС потрапила під обстріл окупантів

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Місто Ладижин у Вінницькій області, де проживає майже 18 тисяч мешканців, залишилося без тепла через наслідки атаки на місцеву ТЕС. Там було оголошено про надзвичайну ситуацію воєнного характеру.

Відповідне рішення ухвалила Вінницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це у Facebook повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов, пише Обозреватель.

“Після ракетного обстрілу Ладижинської ТЕС виникла аварія у мережах теплопостачання міста… Заходи, яких досі вживають Ладижинська міська рада та її виконавчий орган, вкрай недостатні: 18 тисяч мешканців без теплового опалення. Єдина можливість у людей обігріти свої оселі – це електроприлади”, – зазначив він.

У Ладижині розгорнули надзвичайний штаб із ліквідації наслідків аварії – він уже розпочав свою роботу. Спеціалісти роблять усе, аби відновити роботу теплових мереж міста.

Крім того, в населеному пункті відкриють додаткові пункти обігріву для містян.

Загальна кількість абонентів у Ладижині, які залишилися без теплопостачання, – 6993. Серед них 6977 квартир у багатоквартирних будинках та 16 закладів соціально-культурного призначення, повідомив Борзов.

“Терміново потрібна координація сил та засобів цивільного захисту, військового командування та підприємств критичної інфраструктури”, – додав голова ОВА.

Нагадаємо, 11 жовтня російські окупанти атакували Вінницьку область. Ворог застосував два іранські дрони-камікадзе Shahed-136 та вдарив по Ладижинській теплоелектростанції. Того ж дня Ладижинська ТЕС зазнала повторного удару російських терористичних військ – це сталося в той момент, коли на місці працювали рятувальники. Постраждали люди, було пошкоджено енергетичне обладнання підприємства.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області