У Львові стався спалах кишкової інфекції в модульному містечку для переселенців, десятки хворих

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Львові в модульному містечку для переселенців стався спалах кишкової інфекції. Захворіли 32 людини, 21 із яких — діти.

Про це повідомила директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталя Іванченко-Тімко у Facebook, пише NV.

За її словами, спершу до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні з первинним діагнозом «Гостра кишкова інфекція» госпіталізували 11 людей, які проживають у містечку, зокрема девʼятьох дітей до 17 років. Хворі скаржилися на нудоту, блювоту, підвищення температури тіла, діарею у стані середньої важкості.

Медики оглянули людей, які проживають у містечку, та виявили ще 21 хвору людину з легким перебігом інфекції, зокрема, 12 дітей до 17 років. Цих пацієнтів ізолювали, вони залишаються на амбулаторному лікуванні під спостереженням лікарів однієї з міських поліклінік Львова.

Фахівці проводять комплекс лікувально-діагностичних та протиепідемічних заходів і вже здійснили дезінфекцію приміщень у містечку. Наразі триває епідрозслідування.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області