У Михайлівський собор у Києві попрощатися з легендарним військовим з Буковини Валерієм Красняном прийшли сотні людей, утворилася черга

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Сьогодні, 26 листопада, прощаються із загиблим Героєм – вже легендарним військовим з Буковини Валерієм Красняном.

Вранці з ним прощалися у Києві у Михайлівському соборі, потім тіло Героя поїде до Чернівців, де Валерія Красняна сьогодні о 18 годині зустрічатимуть на вулиці Капеланській, біля Гарнизонного Храму.

На прощання у Києві прийшло багато військових, водночас до храму прийшло дуже багато жителів столиці, пише molbuk.ua.

Фото МБ

Фото МБ

“Скільки стоїмо, стільки і згадуємо Барса. Ми і зараз згадуємо з посмішкою, бо він був позитивною людиною і доводив все до пуття. Хоч його немає в цьому тілі, але він в серцях всіх нас – і тих кого він навчив, кому передав свій досвід. Ми доведемо його справу до кінця”, – каже один із побратимів Барса.

Він був природженим воїном і людино, яка оцінює ситуацію миттєво.

Фото МБ

Фото МБ

У храмі вишикувалася черга для прощання з легендарним командиром Барсом.

Фото МБ

Фото МБ

Фото МБ

Фото МБ

Що відомо про Валерія Красняна

Захисник Донецького аеропорту з позивним “Барс”, Валерій Краснян ще у 1996 році вступив у громадську організацію “Тризуб” ім. Степана Бандери. Саме в “Тризубі” “Барс” потоваришував із Дмитром Ярошем.

Восени 2014 року записався добровольцем у батальйон “Айдар”. Брав участь в боях у місті Щастя, Весела Гора, Металіст, Савур-Могила. Вивозив поранених з-під Іловайська. Згодом перейшов У Добровольчий український корпус, адже тут вже воювали багато побратимів – націоналістів. Там Барса призначили командиром 2-ї штурмової роти 5-го батальйону ДУК. Рота воювала в найгарячіших точках — Піски, Донецький аеропорт, шахта “Бутівка”.

У 2022 році після повномасштабного вторгнення росії повернувся з-за кордону і вступив в лави Збройних Сил України, де відважно боровся з російською ордою.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області