У Нідерландах будуть судити чоловіка, який через донорство сперми став батьком 550 дітей

За інформацією: Суспільне Чернівці.

41-річного мешканця Гааги судитимуть за те, що він ставав донором сперми занадто багато разів, через що від його генетичного матеріалу народилося 550 дітей.

Про це пише Euronews.

Місцеві ЗМІ прозвали донора Джонатан М. Чоловік співпрацював з 13 клініками, через що став батьком для більше ніж пів тисячі дітей по всьому світу.

Позов до суду на нього подала жінка, яка в 2018 році зверталася до банку сперми та фонду Donorkind, що захищає права дітей, народжених методом штучного запліднення.

«Якби я знала, що він уже став батьком більш як 100 дітей, я б ніколи не обрала цього донора», — сказала жінка, яка ініціювала судовий розгляд.

У Нідерландах дозволяється використовувати генетичний матеріал одного донора для народження максимум 25 дітей. Таке обмеження діє через можливий ненавмисний інцест зведених братів і сестер.

У 2017 році Джонатана М. внесли до чорного списку донорів через те, що він став батьком більше ніж 100 дітей. У Нідерландах закликали вилучити його генетичний матеріал з усіх банків сперми. Проте чоловік продовжував займатися донорством за кордоном.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області