У Ратуші показали, де у Чернівцях саме”рибне” місце для штрафів за незаконну парковку

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Інспекція з паркування управління порядку міськради нагадує про дію ПДР, які стосуються зупинки та стоянки авто. Велика кількість порушень ПДР спостерігається на перехресті вул. Емінеску – Бандери (фото).

Як повідомляє у Фейсбук Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради, на цьому відрізку дороги, тим, хто так залишив автомобіль, ризикує отримати штраф одразу за два порушення, а саме:

🔸 1. Зупинка в зоні дії дорожньої розмітки 1.4 (жовта лінія), яка позначає місця, де заборонено зупинку транспортних засобів. За дане порушення передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 122 КупАП з накладенням штрафу – 340 грн.
🔸2. Зупинка на перехресті та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини тягне за собою адміністративну відповідальність за ст. 122 КУпАП з накладенням штрафу до 680 грн.

З початку грудня інспекторами вже зафіксовано 2784 порушень ПДР , а порушниками одразу із використанням 50% знижки в перші 10 днів одразу сплачено в місцеву казну 328 тис.грн.

Кожен містянин може побачити результати роботи муніципальної інспекції з паркування та суму коштів, яка надійшла в місцевий бюджет, на сайті інспекції з паркування https://carp.cv.ua (посилання на який Ви легко знайдете на сайті міської ради https://city.cv.ua/).

Всі водії-порушники можуть перевірити обставини зафіксованого порушення в спеціальному кабінеті на цьому ж сайті, якщо введуть номер свого авто та повідомлення, яке згідно чинних норм КУпАП інспектор залишає на лобовому склі автомобіля. Щоб цього не сталося, залишайте своє авто тільки на відведених для цього місцях, – йдеться у повідомленні.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області