У Сокирянах відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Сьогодні, 01 червня, дітки Сокирянської громади та дітки, яким наш край вже зумів стати рідним, зібралися на території освітньо-мистецького центру, що в місті Сокиряни, аби долучитись до заходів з нагоди відзначення свята мрії, надії та віри в краще майбутнє – Міжнародного дня захисту дітей.

 

Традиційно, все розпочалося із конкурсу малюнка на асфальті, гасло якого цьогоріч – «Дітям – мир і доброта!». Діти фіксували на асфальті щасливі безтурботні моменти та мрії, головна з яких сьогодні – Перемога України у війні.

 

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Сокирянський міський голова Василь Козак  та голова громадської організації «Пошук інновацій» Інна Яцишена. Для діток прозвучали головні побажання – мирне небо та щасливе дитинство.

 

Міський голова Василь Козак спільно із головою громадської організації «Пошук інновацій» Інною Яцишеною нагородили переможців конкурсу малюнка грамотами та пам’ятними подарунками.

 

Далі на гостей свята чекала програма за участю дитячих колективів громади, а також конкурсно-розважальні заходи «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта!» з аніматорами та ростовими ляльками.

 

Юні хлопчики й дівчатка мали змогу нанести дитячий аква-грим, поласувати солодощами: морозивом, попкорном, солодкими напоями тощо, а також дізнатися таємниці пожежної техніки та побувати в службовому автотранспорті поліції.

 

Організувати свято для дітей цьогоріч вдалось завдяки фінансовій підтримці #Програма_CLEAR, яка впроваджується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку USAID's Bureau for Humanitarian Assistance та яку на Сокирянщині реалізує громадська організація «Пошук інновацій» та частковому співфінансуванню із місцевого бюджету.

 

Тож щиро вітаємо всіх діток зі святом та зичимо незламної віри в краще, якомога більше щасливих днів та безтурботного дитинства, не захмареного війною…

 

Перемога обов’язково буде!

 

Віримо в ЗСУ!

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області