У сусідніх будинках є світло, а у вашому постійно вимикають? Запарнюк пояснив буковинцям чому так відбувається

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Останні два дні потужностей вистачає лише на заживлення об‘єктів критичної інфраструктури – медзакладів, комунальних підприємств тощо.

Це пов’язано з тим, що через обстріли рф наразі в Україні дисбаланс між виробництвом та споживанням електроенергії, написав у Телеграмі начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Для того, щоб виправити ситуацію, оператор Укренерго дає команду обленерго знизити споживання електрики в області. Виконати цю вказівку треба негайно. Для цього в обленерго формують перелік споживачів, яких буде відключено від мережі.

Перш за все обирають ті вулиці, будинки чи підприємства, вимкнувши які, можна буде швидко збалансувати систему.

Також береться до уваги те, чи до вашої мережі входять об’єкти критичної інфраструктури, наприклад лікарні.

На Буковині діятимуть планові відключення світла. Через напружену ситуацію в енергосистемі України сформувати графіки фахівці поки що не можуть.

Про це йшлося під час наради в АТ «Чернівціобленерго», у якій взяв участь разом з Чернівецьким міським головою Романом Клічуком.

Обговорили питання стабілізації роботи енергетичної системи в області.

Фахівці АТ зазначили, що як тільки регулятор надасть команду обленерго збільшити ліміти потужності і застосувати графіки стабілізаційних відключень — їх розмістять на сайті у рубриці інформація про відключення.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області