У Верхніх Станівцях місцева громада перейшла до ПЦУ і заспівала Гімн України. Прихильники москви у цей час скандували “Ганьба!”

Це Верхні Станівці. Після молитви за Україну та її захисників громада провела збори, на яких проголосувала за вихід із московського патріархату. 198 – проголосувало за! Після зборів, за традицією, було виконано Гімн України. Прихильники москви у цей час скандували “Ганьба!”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав священик Православної церкви України Роман Грищук.

Пряма мова:

“Україна дається важко, особилво в тилу. На передовій усе зрозуміло. Ворог – навпроти, друг – поряд. Захищай тих, що позаду тебе, допомагай тим, хто поряд. Цілься у тих, хто попереду.

У тилу все складніше. Це твої співгромадяни. Це твої брати і сестри, обмануті ворогом роду людського і кремлівською пропагандою. Ти не маєш проти них іншої зброї, крім слова. З ними треба говорити, пояснювати, переконувати. Але вони не хочуть чути. Вони не хочуть навіть говорити! Вони просто хочуть бути частиною ракової пухлини, яка роз’їдає Україну зсередини.

Вони не усвідомлюють причинно-наслідкових зв’язків. Вони не розуміють, що і є тими, за ким в Україну прийшло пуйло!

Вони не бачать, як їх тіпає навіть від згадки про те, що на нас напали рашисти. Вони бояться української мови, Церкви, Євангелія на рідній мові і свого гімну!

Вони кричать “ганьба”, поки люди співають Гімн України!”

Роман Грищук продемонстрував відео і написав, що ось так виглядає “ганьба” біля підніжжя Буковинських Карпат.

“А нам з ними жити в одній країні. З ними треба говорити. Треба учити, переконувати. Бо до дна підемо разом. Тоді висновки буде робити пізно”, – підсумовує священик ПЦУ.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області