У закладах загальної середньої освіти Сокирянської громади розпочався новий навчальний рік

Відвідали заклади освіти та привітали учнів і педагогічні колективи з початком навчального року Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, секретар виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, начальник відділу освіти Галина Рябко, старости населених пунктів громади.

Сьогодні, 01 вересня, школи Сокирянської громади гостинно відчинили свої двері для 3922 учнів. Майже 300 діток переступили шкільний поріг вперше. Без звичних насичених святкових заходів, але з вірою у неодмінну перемогу освітні установи розпочали навчальний процес.

Безмежна вдячність Збройним Силам України – Героям, які щохвилини виборюють мирне небо над нами! Вічна пам'ять захисникам, які віддали найдорожче – своє життя для того, аби наші діти мали майбутнє у вільній і незалежній державі, на своїй рідній землі!

Освітні установи громади виступили з ініціативою відмовитись від придбання традиційних квітів та подарунків, а провести збір коштів на підтримку українських військових. Всі зібрані кошти будуть спрямовані за рішенням трудових та учнівських колективів.

 

 

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області