“Укрпошта” ввела в обіг марку, присвячену спецпризначенцям СБУ: погашення марки на Буковині присвятили Герою війни Глібу Лакусті

«Укрпошта» офіційно ввела в обіг поштову марку, присвячену спецпризначенцям Служби безпеки України, яка є фінальним випуском героїчної серії «Слава Силам оборони і безпеки України». Тираж нової марки становить понад мільйон примірників.

Урочисте спецпогашення відбулося сьогодні, 26 липня, в управлінні СБУ Чернівецької області, передає кореспондентка БукІнфо.

На марці зображений реальний воїн, військовий спецпризначенець, Герой війни.

“Військовий зображений на тлі гелікоптера. Це говорить про те, що сили оборони України мобільні й активно захищають нас від ворога”, – розповів Ярослав Цюпак, директор Чернівецької дирекції «Укрпошти».

Марка, присвячена спецпризначенцям СБУ, оформлена в блок із п’яти марок. За словами Цюпака, їх наклад – 1 млн 75 тисяч примірників. Вартість блоку – 115 гривень.

Присвятили погашення марки заступнику командира Альфи СБУ області Глібу Лакусті.

– Трагічна звістка про загибель героя сколихнула всіх нас, – зауважив Ярослав Цюпак. – А вдома на тата не дочекалися двоє пацанів…

Тому один із блоків з урочистого погашення передадуть дітям Гліба Лакусти в пам’ять про героїчного батька.

“Погашення марки – це, в першу чергу, доказ того, що діяльність СБУ в цілому отримала високу оцінку, – зазначила Леся Федоренко, речниця СБУ в Чернівецькій області . – Така традиція є в дуже багатьох країнах, коли на поштових марках зображуються історичні події й постаті. Зараз ми разом творимо нову важливу сторінку в історії України – відстоюємо незалежність. І це чудово, що Укрпошта для наших нащадків фіксує історичні події у визвольній боротьбі україського народу, у війні, розв’язаній державою-агресором”.

– Дуже приємно, що внесок у перемогу саме СБУ також буде зафіксований, – додала Леся Федоренко. – Адже із 2014 року, тим більше із початку повномасштабного вторгнення, наші співробітники завжди на передовій. Також ми затримуємо зрадників, колаборантів, диверсантів. Запобігаємо терористичним актам.

Участь у спецпогашенні марки взяв також Руслан Запаранюк, голова Чернівецької ОВА.

“Наші мужні хлопці і наші альфовці, які проводять спецоперації, захищають нас, заслуговують великої шани. Низький їм уклін, – зауважив Запаранюк. – Дякуючи їм, ми боремося з ворогом, дякуючи Укрпошті, ми цю боротьбу фіксуємо на поштових листівках і марках”.

Придбати марку, присвячену спецпризначенцям СБУ, можна буде у всіх відділеннях “Укрпошти” в Чернівецькій області.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області