Усі котельні Чернівців не можуть внести до переліку критичної інфраструктури, оскільки не вистачає дозволених лімітів споживання електрики, – мер Клічук

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Чернівецька міськрада внесла до переліку об’єктів критичної інфраструктури 15 малих котелень, які опалюють дитсадки. Також в Чернівцях вимикають ще приблизно 55 малих котелень, їх планують перевести на альтернативне паливо.

Про це в інтерв’ю Суспільному повідомив міський голова Роман Клічук.

За його словами, усі котельні не можуть внести до переліку критичної інфраструктури, оскільки не вистачає дозволених лімітів споживання електрики.

“Для міста на день потрібно десь 200 мегаватів, а нам дають 150, 160 на всю область. І як таку кількість ділити між усіма? Це непросто”, — каже Клічук.

Наразі думають, як зробити окремі лінії для котелень.

“До ліній, де є котельні, підключені цілі мікрорайони. Ця проблема не вирішується, на жаль, так швидко. Ці лінії побудовані ще у радянський час, коли ніхто не думав, що будуть такі відключення”, — розповів Клічук.

Від початку стабілізаційних відключень до переліку критичної інфраструктури віднесли найбільші чотири міські котельні. Їх не вимикають за графіком.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області