З нагоди 300-річчя великого українського мислителя Григорія Сковороди у Сокирянській центральній бібліотеці відбулись тематичні заходи

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Цьогоріч Україна відзначає 300-річчя від дня народження філософа і просвітника Григорія Савича Сковороди. Дата ювілею відомого українця увійшла до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО 2022 року. 

Для вшанування пам’яті Григорія Сковороди  та популяризації його творчості й філософських ідей впродовж року відбувається чимало різнопланових заходів.

Згадали мудрі поради великого сина українського народу і в Сокирянській центральній бібліотеці. Днями тут   відбувся літературний
портрет "Українець світового масштабу" за участю учнів
Сокирянського ліцею та їх педагогів.

Школярі мали змогу в цікавій манері ознайомитись із незвичайними подорожами письменниками, його становленням, поглядами та філософією життя.

Також, з нагоди 300-річчя від дня народження видатного філософа, в приміщенні бібліотеки оформлено книжкову виставку-портрет  "Григорій Сковорода – символ української мудрості".

Велич Григорія Сковороди полягає в тому, що такі, як він, допомагають народу залишатися нацією з великою культурою та духовністю. Син свого часу, який залишається сучасником і нині.

 

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області