З нагоди Дня фізичної культури і спорту, у Сокирянській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись спортивні змагання серед дітей та молоді

Юнаки та дівчата із різних населених пунктів Сокирянської громади змагалися в іграх з волейболу, баскетболу, мініфутболу та боротьбі дзюдо.

Учасників, переможців та призерів привітав перший заступник міського голови Іван Гангал.

У підсумку, маємо наступні результати:

У грі з баскетболу серед дівчат І місце посіла команда «Чемпіони», ІІ стали гравці з команди «Еталон», ІІІ сходинка – в команди «Іскра».

Серед юнаків І місце здобула команда «Фікси», ІІ сходинка в команди «Макси», «бронза» дісталась команді «Вовки».

У результаті зіграних ігор з волейболу перемогу серед дівчат здобула збірна із села Білоусівка. «Срібло» – в команди волейболісток із села Михалкове. А третю сходинку п’єдесталу пошани посіла команда села Вітрянка.

Першими серед хлопців стали гравці із Вітрянки, ІІ місце – в команди із Білоусівки, ІІІ сходинку посіли юні сокирянці.

У змаганнях з мініфутболу перемогу здобула команда із міста Сокиряни, ІІ місце  – у гравців із села Кормань, а «бронза» дісталась команді із села Шебутинці.

Кращим воротарем визнано Антона Цуру (с. Кормань).

Кращим гравцем став Денис Гончар (с. Шебутинці).

Кращий захисник – Давид Коваль (м. Сокиряни).

Перші місця у боротьбі дзюдо серед дівчат посіли Анастасія Камінська (26 кг) та Марія Іванкевич (32 кг).

Серед хлопців перемога дісталась: Марку Злому (23 кг), Кірілу Дубенку (26 кг), Захару Паньку (28 кг), Тарасу Чосику (30 кг), Акіму Шкрібляку (34 кг), Даніїлу Бубону (38 кг), Івану Юренку (46 кг), Максиму Танасу (+50 кг).

Вітаємо всіх учасників змагань із Днем фізкультури і спорту!

Бажаємо успіхів та нових спортивних здобутків!