З відключеннями світла, ймовірно, доведеться жити усю зиму – АТ Чернівціобленерго

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Генштаб застерігає, що загроза обстрілів об’єктів енергосистеми України зберігається. Ми з вами маємо бути готовими до цього. Проте, жити у постійному страху не будемо, але зробити запаси води, їжі, ліків, предметів щоденного вжитку – варто.

Про це йдеться у дописі АТ Чернівціобленерго у Фейсбук.

Також треба подбати про альтернативні джерела енергії: ліхтарі, свічки, дрова, паливні брикети, хто має можливість – генератори. Крім того, завжди стануть у нагоді організовані місцевою владою Пункти незламності, де можна зігрітися і зарядити гаджети. Навіть, якщо ворогу вдасться занурити нас ненадовго у блекаут, нас з вами це не злякає.

Маємо розуміти, що блекаут в країні можливий, якщо масовані обстріли об’єктів енергетики продовжаться. Попередні руйнування енергосистеми мають великі масштаби, а сьогодні в країні нема достатньо обладнання для її відновлення, бо всі запаси вичерпалися.

Тому й надалі (імовірно до кінця зими) будемо жити в режимі стабілізаційних відключень, поки енергетикам не вдасться відремонтувати усі пошкоджені електромережі.

Ми працюємо цілодобово, щоб подати світло у ваші домівки.

Пам’ятаємо: наші побутові незручності мізерні, порівняно із тим, у яких умовах виборюють свободу наші захисники і захисниці. Ми зможемо гідно пройти сезон холодів, – зазначається у дописі енергетиків.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області