За 8500 доларів продали рідкісний японський суперкар, який 20 років пролежав на дні річки

За інформацією: Суспільне Чернівці.

В американському штаті Північна Кароліна на дні річки зненацька виявили Acura NSX 90-х років. Японський суперкар пролежав на дні близько 20 років. Історію авто розповіли на сторінці LSX Salvage у Facebook.

Як пише видання Фокус, машину знайшли поліцейські дайвери, які шукали інше авто. З’ясувалося, що Acura NSX перебуває у викраденні з кінця 90-х років.

Acura NSX викупили та постараються відновити. Фото: Фейсбук

Швидше за все, саме викрадачі і втопили суперкар Acura NSX. Перед цим машину частково розібрали – у неї відсутні двигун та низка інших вузлів.

Суперкар числиться у викраденні з кінця 90-х

За два десятиліття під водою автомобіль перетворився на купу металу. Він проіржавів, шибки вибиті, а салон забитий гілками, водоростями та мулом.

Проте машину викупили на аукціоні вживаних авто за 8500 доларів. Новий власник спробує відновити японський суперкар, хоч це буде дуже складно.

Салон авто забитий гілками, мулом та водоростями. Фото: Фейсбук

Acura/Honda NSX – єдиний суперкар в історії компанії. Перше покоління моделі випускали з 1990 до 2005 року і називали японським Ferrari. Автомобіль оснащували бензиновими V6 потужністю 252-290 к.с. Топова версія розвивала 274 км/год та розганялася до 100 км/год за 5,7 с.

Двигун у суперкара відсутній. Фото: Фейсбук

Нині перші NSX дуже цінуються колекціонерами. А ось друге покоління моделі не виправдало очікувань і у 2022 році його зняли з виробництва через малий попит.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області