За розміщення внутрішньо переміщених осіб у грудні більше сотні власників жилих приміщень, розташованих у громаді, отримають компенсацію

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Як поінформувала начальник відділу з питань соціального захисту населення міської ради Тетяни Черній, за грудень минулого року компенсацію для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, отримають 111 мешканців Сокирянської громади, які у власному житлі прихистили 331 внутрішньо переміщену особу. Відшкодування за попередній місяць передбачено на загальну суму майже 288 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, Урядом внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Відтак, починаючи з 1 жовтня 2022 року, у межах соціальної програми «Прихисток» в опалювальний період сума відшкодування становитить близько 900 грн щомісяця за кожну особу.

У Сокирянській територіальній громаді за оформленням компенсації витрат, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб, власники житла можуть звернутись до відділу з питань соціального захисту населення Сокирянської міської ради, а також в старостинський округ.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області