Заготівля сільськогосподарської продукції суб’єктами господарювання має здійснюватись в межах правового поля

Заготівля та реалізація сільськогосподарської продукції є одним з найбільш поширених видів діяльності суб'єктів господарювання на території Сокирянської громади. Однак, як зауважують фахівці відділу муніципальної інспекції та податкової служби, часто громадяни, які займаються цією діяльністю, не мають відповідних документів, в тому числі не оформляють свою діяльність як фізичні особи-підприємці. Така ситуація призводить до того, що до бюджету не сплачуються податки, які надалі могли б бути спрямовані на підтримку економіки держави та розвиток громади, в тому числі на покращення благоустрою населених пунктів, зокрема тих, де власне здійснюється заготівля.

З тим, аби впорядкувати діяльність пов'язану із заготівлею та реалізацією сільськогосподарської продукції до норм чинного законодавства, робочою групою у складі представників відділу муніципальної інспекції, відділу регулювання земельних відносин та екології міської ради, управління ДПС у Дністровському районі, поліцейських офіцерів громади та старост населених пунктів громади проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з фізичними особами, які здійснюють свою господарську діяльність у сфері заготівлі сільськогосподарської продукції, зокрема яблук, на території Сокирянської громади.

Фахівці працювали на території Коболчинського, Білоусівського, Сербичанського, Гвіздовецького та Романковецького та Вітрянського старостинських округів. Суб'єктам господарювання надано роз'яснення щодо необхідності державної реєстрації осіб, які працюють у сфері заготівлі сільгосппродукції, сплати податків та легалізації найманої праці.

Кожен свідомий громадянин має пам'ятати, що робота в межах закону та сплата податків – це в першу чергу підтримка української армії та економіки держави. Успішний та перспективний розвиток країни в цілому та громади, зокрема,  – спільна справа всіх громадян. Тож, від свідомого ставлення кожного з нас до сплати податків та зборів залежить яким буде наше сьогодення та майбутнє.

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області