Замість Кучерявого на посаду заступника голови Чернівецької ОВА можуть призначити Домніцака – пресконференція Запаранюка

Андрій Кучерявий звільнився з посади заступника начальника Чернівецької обласної адміністрації, бо перейшов до іншої установи, яка займається безпековим напрямком.

Про це на пресконференції повідомив начальник обласної адміністрації Руслан Запаранюк, пише Суспільне.

“Він фахівець своєї справи, людина військова. Він пішов займатися безпековим напрямком в структурі, яка важлива в країні й надає вагому допомогу”, – зазначив Запаранюк.

Андрій Кучерявий обіймав посаду заступника з оборонних питань з серпня 2022 року. На цю посаду вже є декілька кандидатів.

На уточнення журналістів, чи може зайняти посаду Руслан Домніцак, який наразі очолює Чернівецьку районну раду, Запаранюк відповів: “Можливо, так”.

“Це відповідальний напрямок. Потрібно, щоб людина була фахова й розумілася на військових процесах в Україні та області”.

Нагадаємо, вчора депутатку обалсної рали від “Слуги народу” Юлію Грицку-Андрієш погоджено на посаду заступнниці начальника Чернівецької обласної військової адміністрації. У “будинку з левами” повідомили, що вона займатиметься “переважно соціальним напрямком”.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області