Замість звичайних стін – мотивуюче освітнє середовище

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Саме такими є внутрішні приміщення закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни. Тут не вичерпуються креативні ідеї, завдяки яким, стіни освітньої установи набули нового вигляду, а відтак і нового змісту.

 

Над оформленням настінних малюнків та написів працювали і батьки, і педагоги та і самі учні.

 

«Ми робимо все, аби навчатися і працювати у нашому закладі було комфортно, естетично, приємно і надихаюче» – зазначають освітяни.

 

І креативні настінні композиції приносять свої результати!

 

До прикладу, аби залучити школярів до процесу читання і водночас розвинути у них здібності до сприйняття прекрасного, бібліотекар Антоніна Гнатюк, маючи в арсеналі художній талант, розмалювала стіни книгозбірні повчальними висловами та яскравими малюнками. Тож і читачів тепер побільшало.

 

Ще однією «родзинкою» школи стало креативне зображення біля класу англійської мови, яке  майстерно створив батько учнів Сергій Швець.

 

Днями додали свіжих барв до освітнього простору і вчитель образотворчого мистецтва Лариса Янчак спільно із старшокласниками.

 

«Розмальовування стін – це не тільки робота на результат, а й процес, що приносить задоволення» – зізнаються учасники освітнього процесу. Тож далі буде!

 

 

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області