Запаранюк на зустрічі з послом Латвії обговорив створення на Буковині реабілітаційного центру для військовослужбовців

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Ілгварсом Клявою. Вони обговорили перспективи подальшої взаємодії та спільні проєкти.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА, обговорено створення реабілітаційного центру для військовослужбовців на Буковині. Також йшлося про співпрацю з університетами та бізнесменами краю.

Руслан Запаранюк подякував панові послу Латвійської республіки та народу цієї країни за “неоцінений вклад у нашу перемогу, за вагому військову та гуманітарну допомогу, а також за відданість та солідарність у боротьбі з рашистськими загарбниками.

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні розповів, яку допомогу Латвія надає українцям. Він, зокрема, зазначив, що їхні лікарі займаються протезуванням та реабілітацією українських військових.

«Наша підтримка однозначна та непорушна. Ми активно працюємо, щоб і надалі нарощувати допомогу. Ми разом з Вами до перемоги. Наше партнерство і надалі розвиватиметься», – наголосив Ілгварс Клява.

На зустрічі також були присутні другий секретар Посольства Латвійської Республіки в Україні Крістапс Пурмаліс, Почесний консул Латвійської Республіки в Чернівецькій області Ілля Хочь та перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області