Заступник мера Чернівців повідомив сенсацію: 50 нових тролейбусів і нова тролейбусна лінія через Калинівський ринок

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Невдовзі у місті з’явиться 50 нових тролейбусів за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку та нова тролейбусна лінія “вул. Січових стрільців – вул. Хотинська”, яка проходитиме через Калинівський ринок.

Цю сенсаційну новину на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник міського голови Чернівців Євген Маховіков.

Пряма мова:

Обговорюючи проблеми транспорту міста, можна в черговий раз розповідати про 90% зношеного транспорту, про логістичні проблеми в процесі виготовлення валідаторів, про гостру нестачу водіїв. Ще можна сказати, що ми все це знаємо і вже “розробили всі розробки, затвердили всі дизайни і прийняли всі рішення, але нам постійно хтось заважає.” Але це не наш метод!

Тому інформую щодо розвитку нашого проекту закупівлі 50 тролейбусів за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку.

Маємо черговий результат — наші проєкти затверджені на Керівному комітеті (по суті, це офіційне схвалення профільними міністерствами і банком. Фінальна крапка в довгому процесі розробки і узгоджень)

Чернівці — перші і поки що єдині в Україні, які пройшли цей ключовий етап. Далі — останні паперові штрихи і підготовка до оголошення тендерів. 50 нових тролейбусів і нова тролейбусна лінія через Калинівський ринок — цього потребує наше місто, – йдеться у повідомленні.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області