Затримано членів злочинної організації, яка взяла під контроль Одеську міськраду та бюджет міста

За інформацією: Суспільне Чернівці.

5 грудня 2022 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ затримали трьох осіб за підозрою у створенні злочинної організації, яка контролювала посадовців Одеської міської ради, та вчиненні інших корупційних злочинів.

Попередня правова кваліфікація за ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 369 КК України. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр САП.

Слідством установлено, що з осені 2021 року учасники злочинної організації контролювали питання забудови в Одесі, розпорядження коштами місцевого бюджету, а також діяльність комунальних підприємств та їхню взаємодію з приватним сектором ринку.

“Фактично злочинна організація тримала під контролем усі значні бюджетні витрати Одеси та погоджувала основні питання порядку денного сесій Одеської міської ради. Для реалізації злочинних дій особи налагодили процес системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради, які й забезпечували ухвалення потрібних рішень органом місцевого самоврядування”, – йдеться у повідомленні.

За даними НАБУ, на сьогодні викрито двох організаторів злочинної схеми та їхню довірену особу. Наразі встановлюються інші причетні до діяльності цієї злочинної організації.

Зазначимо, що 5 грудня ЗМІ із посиланням на джерела повідомляли, що НАБУ затримало одеського бізнесмена Кауфмана. Чи має це стосунок до вищезгаданого затримання, наразі не відомо.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області