Збільшили ліміти: «Чернівціобленерго» повертається до застосування графіків погодинних вимкнень електричної енергії

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Сьогодні, 11 грудня, Укренерго збільшує потужність для Чернівецької області з граничних 152 на 10 грудня до 172 мВт на 11 грудня. Її вистачить для роботи стабілізаційних графіків погодинних вимкнень електроенергії.

Виходячи із доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для нашої області, «Чернівціобленерго» повертається до застосування графіків погодинних вимкнень електричної енергії.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА.

Ознайомитись зі стабілізаційним графіком погодинних відключень можна на сайті «Чернівціобленерго»: https://oblenergo.cv.ua/shutdowns/

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excel – для міста Чернівці; у файлі Excel – для районів області.

Буковинців попереджають, що нлектропостачання може бути відсутнім також у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, при виникненні аварійних ситуацій тощо.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області