Зеленський відвідав українських захисників у найгарячішій точці фронту – Бахмуті

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У вівторок, 20 грудня, президент України Володимир Зеленський з неоголошеним візитом відвідав Бахмут Донецької області — найгарячішу точку фронту, де зустрівся із захисниками міста, пише НВ.

На 300-й день війни Володимир Зеленський відвідав передові позиції однієї з механізованих бригад в Бахмуті, військовослужбовці якої захищають підступи до міста. Президент заслухав доповідь командира про оперативну обстановку, матеріально-технічне забезпечення українських підрозділів на захисті Бахмута та пропозиції щодо подальших дій.

Президент подякував захисникам Бахмута за мужність, стійкість і міцність та вручив військовослужбовцям державні нагороди. Їх отримали воїни механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових, танкових, артилерійських та аеромобільних підрозділів.

Фото: Офіс президента

Фото: Офіс президента

Фото: Офіс президента

Фото: Офіс президента

У розмові з журналістами Зеленський заявив, що відвідав Бахмут, оскільки “українські воїни захищають наші життя, і ми хоч іноді повинні ризикувати своїми, щоб підтримати наших хлопців”. “Мені здається, що це чесно”, – додав президент України.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області