Знаменитий мольфар Нечай з Івано-Франківщини пророкував велику війну задовго до її початку

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Знаменитий мольфар Нечай з Івано-Франківщини пророкував велику війну задовго до її початку. Чоловік був родом з Івано-Франківської області та був вбитим 15 липня 2011 році. Перед смертю Нечай побачив, що Росія захопить східну частину Україну та почне широкомасштабне вторгнення.

За його словами, спочатку з російським диктатором будуть намагатися домовитися, але потім весь світ зрозуміє його підлі наміри. Також мольфар спрогнозував велику біду, що обвалиться на світ, “будуть горіти все живе, навіть камінь, вода та глина”, – цитують народного провісника і знахаря. “путін дуже лукавий і вдає, що нічого не розуміє. Але й на нього знайдеться своя сила. Якщо він не поступиться, то буде велике лихо”, – говорив Нечай.

Нечай ще 12 років тому передбачив руйнування великих українських міст. За його словами, “руйнування будуть навіть там, де про війну і подумати не могли”.

Вже після смерті мольфара Нечая, вдова провісника часто згадувала, що він перед своєю смертю часто повторював про біди, зради і приниження, які чакають на український народ, але, зрештою, все буде гаразд.

Крім цього, в 2009 році Нечай дав інтерв’ю у якому сказав, що будуть такі події, що назавжди “поставлять хрест на дружніх відносинах росіян і українців”. “Народ України ще довго згадуватиме цей тяжкий час, переказуючи один одному і вже ніколи стосунки між українцями і росіянами не будуть колишніми”

Проте точної дати закінчення війни він не назвав, але сказав, що бої не будуть тривати довго і врешті Україна переможе.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області