Знищено близько 300 тонн гумдопомоги: спливли нові подробиці наслідків удару РФ по Львову

Російські терористичні війська ударом по складу у Львові знищили близько 300 тонн гуманітарної допомоги. Об’єкт належав неурядовій організації “Карітас-Спес” і вигорів вщент.

Про це повідомила гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун у заяві, опублікованій на сайті Організація Об’єднаних Націй Україна, пише Обозреватель. Вона пояснила, що це був важливий гуманітарний об’єкт.

“Я найрішучіше засуджую російський удар, унаслідок якого сьогодні вранці було зруйновано склад неурядової організації “Карітас-Спес” у Львові, на заході України”, – заявила Браун.

Вона нагадала, що гуманітарні співробітники, установи та активи захищені згідно з нормами міжнародного гуманітарного права, і удари по них суворо заборонені.

Нагадаємо, 19 вересня Росія вдарила дроном-камікадзе по Львову, внаслідок чого виникли займання на промислових складах і постраждав чоловік, а згодом з-під завалів рятувальники дістали й загиблого працівника.

Як повідомив мер Львова Андрій Садовий, у місті знищено 3 складські приміщення, де зберігалися вікна, побутова хімія, а також гуманітарна допомога благодійної місії “Карітас-Спес”. Пожежа охопила площу близько 10 тисяч квадратних метрів.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області