Зранку на Буковині через збільшення дефіциту потужності обмеження електроенергії були ще більше знижені

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Сьогодні, 11 січня, споживання електроенергії в Україні підвищилось через суттєве зниження температури на сході та у центрі країни. Внаслідок цього зріс дефіцит потужності.

Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведені ліміти споживання, у Дніпропетровській та Харківській областях ліміти були критично перевищені. Для збереження стабільної роботи енергосистеми у цих областях застосовані аварійні відключення, – повідомляє НЕК Укренерго.

Для Чернівецької області також надано ліміти споживання на сьогодні. Проте через збільшення дефіциту потужності зранку ці обмеження були ще більше знижені. Тож ми працюємо, щоб дотриматися наданих обмежень, та водночас забезпечити життєдіяльність регіону і надати мешканцям краю можливість отримувати електроенергію для власних потреб, – йдеться у повідомленні АТ “Чернівціобленерго”.

Шановні буковинці! Нагадуємо, в країні триває війна, половина енергосистеми зруйновано, обладнання для заміни поки що нема, крім того, постійно існує загроза подальших обстрілів. Тож не забуваємо, що вкрай важливо кожному з нас ощадливо споживати електроенергію, користуватися енерговитратними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему, зменшити необхідність застосування обмежень та упередити виникненню аварійних ситуацій.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області