Зроблю все можливе, щоб витіснити окупантів та звільнити Батьківщину», – поліцейський з Буковини Віталій Байдюк пройшов відбір у бригаду наступу «Лють»

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Капітан поліції Віталій Байдюк понад 17 років несе службу в Головному управлінні Нацполіції Чернівецької області. Нині він поповнив лави Об’єднаної поліцейської бригади «Лють» та готується дати гідну відсіч окупантам.

На початку повномасштабного вторгнення рф на Україну офіцер поліції був відряджений у складі зведеного загону Національної поліції та виконував бойові завдання на території Київської області, пише відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Начальник сектору превенції відділення №5 (смт Глибока) Чернівецького райуправління поліції розповів, чому вирішив долучитися до новоствореного спецпідрозділу:

«Перебуваючи у зонах бойових дій, я бачив, які сліди залишають після себе російські загарбники. Я готовий виконувати всі завдання покладені на мене та помститися ворогові за кожного вбитого побратима, за кожний зруйнований будинок!»

Віталій Байдюк закликав вмотивованих патріотів України приєднуватись до новоствореної бригади «Лють»:

«Ми маємо жити у вільній і незалежній державі. Наші сім’ї не мають бачити війни та звірства російських солдатів. Приєднуйтесь до «Люті», спільними зусиллями ми зможемо відтіснити ворога та пришвидшити нашу перемогу!»

Нагадаємо, на Буковині триває рекрутингова кампанія щодо набору до воєнізованого підрозділу «Лють». Завданнями цього бойового спецпідрозділу поліції є відсіч та стримування збройної агресії рф проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

Об’єднана поліцейська штурмова бригада «Лють» входить до складу «Гвардії наступу» МВС спільно з бригадами прикордонної служби та Нацгвардії. Цей воєнізований підрозділ складається із двох штурмових полків, батальйону особливого призначення, артилерійського полку і роти спеціальних операцій.

Добровольці, які хочуть приєднатись до «Гвардії наступу», можуть подати онлайн-анкету на сайті: https://storm.mvs.gov.ua або звернутися до визначених Центрів надання адміністративних послуг за такими адресами:

– м. Чернівці вул. Г.Майдану 7, тел. 0501465300;
– смт Кельменці пл. Центральна 2, тел. 0676099529;

Також працює гаряча лінія для консультацій: 0 800 100 020

Кандидати, які успішно пройдуть етапи відбору, зараховуватимуться до підрозділу. Після завершення спеціальної підготовки вони приступлять до виконання службових завдань.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області