Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

Шановні жителі Сокирянщини!

 

День пам’яті жертв політичних репресій – особливий в календарі пам’ятних дат. Адже 21 травня ми згадуємо трагічні події в історії країни, коли надважкі випробування лягли на долю тисяч українських родин, а мільйони загинули через терор і сфабриковані звинувачення тоталітарного режиму.

Історія свідчить, що через терор і репресії пройшли усі верстви українського населення: від наукової та творчої інтелігенції до селян. Знущання, побої, нелюдські умови – це те пекло, яке довелось пройти мільйонам українців.

З кожним роком свідків тих трагічних подій меншає, однак нашим завданням є зберегти пам’ять про жертв політичних репресій. Адже честь та гідність людини є тією головною цінністю, без якої неможливо будувати вільне та розвинуте суспільство.

На превеликий жаль, і сьогодні сотні українців знаходяться у полоні агресора лише за прагнення бути вільною європейською нацією. Мужність і незламність духу наших співвітчизників вкотре доводить непохитну любов до України.

Помолімося за вічний спокій невинно закатованих. Світла їм пам'ять і вічний спокій. Честь і шана живим свідкам політичних репресій!

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області