26 та 27 листопада у Чернівцях криті ринки та великі торгівельні центри (Епіцентр, ДепоТ, Метро) можуть відключити від електропостачання

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Чернівцях 26 та 27 листопада криті ринки та торгівельні центри можуть відключити від електропостачання. Це потрібно, аби забезпечити електропостачанням хоча б на кілька годин усіх жителів області.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Чернівціобленерго.

“Наразі ситуація з енергоживленням в країні зберігається складною. Разом з тим, через похолодання і збільшенням споживання тих потужностей, які доведені Укренерго для Буковини, вистачає лише для забезпечення нормальної роботи об’єктів критичної інфраструктури Тому, щоб забезпечити стабільну життєдіяльність регіону, ми вимушені просити наші найбільші підприємства області на вихідні дні припинити свою роботу.

Це дасть можливість забезпечити електропостачанням хоча б на кілька годин усіх мешканців краю.

Переконливо просимо зрозуміти ситуацію та спланувати свої вихідні так, щоб не відвідувати криті ринки, торгівельні центри (Епіцентр, ДепоТ, Метро та інші). Енергетики Буковини докладають усіх зусиль, щоб мешканці краю у таких складних умовах отримували електричну енергію”, – йдетьс у повідомленні.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області